Mezoterapie

Zimní tvář.jpg

Mezoterapie je účinná metoda vedoucí k výraznému omezení strií, celulitidy i vrásek. Princip spočívá v ultrazvuku, kterým se vysoce kvalitní kosmetické přípravky zapracovávají do podkoží a tak zvyšují své účinky oproti běžné péči o pleť.

Pro své klienty pro tyto účely používám kosmetiku Ryor, což je renomovaná firma, jejiž produkty si zakládají na velmi vysoké kvalitě, dobrém jméně a mezi profesionály jsou značně uznávané. Přípravky po velmi dobrém zapracování ultrazvukem působí na nervová zakončení a tak stimulují činnost vaší pleti už na buněčné úrovni. Dále je během celého kosmetického ošetření dostatatečně vyživována profesionálními séry, určenými pouze pro salónní kury.

Mezoterapie je součástí kavitace, základního kosmetického ošetření pleti nebo můžete tuto službu u nás využít samostatně. Samozřejmě se opakováním zvyšuje efekt i jeho trvanlivost.

 

Cena mezoterapie: 159,- Kč/30min

Využití zaměstnaneckých benefitů:

Naše služby mohou klienti hradit i prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů firmy EDENRED, konkrétně poukázky: Ticket Compliments, Ticket Benefits Multi a Ticket Sport & Kultura.

Objednávka kosmetiky