Baňkování

banki222.jpg

Východní medicína vznik nemocí přičítá poruše toku energie, kterou rozdělujeme na nedostatek energie a přebytek energie. Léčení spočívá v promasírování oblastí se zablokováním energie a tedy jejich harmonizaci. Pokud energie plynule protéká a je rovnoměrně rozdělena v celém energetickém oběhu, považujeme tento stav za normální a odpovídá našemu pojmu zdraví.

Baňkování je velmi stará metoda používaná na onemocnění a problémy pohybového aparátu. Disponuje velkou silou jejiž cílem je odstranit stagnaci krve a zprůchodnit tok energie v meridiánech. Používáme ji také při léčbě onemocnění trávícího a dýchacího aparátu, ale i k mírnění jiných vnitřních potíží. Baňkováním rozumíme přikládání nádobek, ve kterých vytvoříme podtlak a způsobíme přisátí na pokožku.

Baňky se přikládají na určená místa nebo se s nimi masíruje. Zrychluje se metabolismus v kůži, podtlakem se stimuluje krevní i lymfatický oběh, u kloubů bylo pozorováno zvýšení sekrece synoviální tekutiny, zlepšuje trávení a vstřebávání živin.

 

Cena baňkování: 199,- Kč/40min

Využití zaměstnaneckých benefitů:

Naše služby mohou klienti hradit i prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů firmy EDENRED, konkrétně poukázky: Ticket Compliments, Ticket Benefits Multi a Ticket Sport & Kultura.

Objednávka masáže