Tygrování

Tygrování je metoda vycházející z východní medicíny. Tygrem se rozumí kovové pouzdro podobné propisce, do kterého je vložena zapálená bylinná tyčinka. Prohřátou ploškou na jeho konci začínám masírovat 1. akupunkturní bod na dráze ledvin na levé - jinové noze. Postupuji směrem k hlavě a působením tepla pomocí spirál nebo "osmiček" dodávám nebo ubírám jangovou energii v nejdůležitějších bodech na různých meridiánech. Výhodou tygrování oproti moxe je, že můžeme působit i na body, které bychom jen těžko mohli moxovat (např. vlasovou část).

Mimo jiné slouží k posílení jinových orgánů (slezina, ledviny...) a tím i imunity, vyhání vlhkost a vítr z těla, detoxikuje. Příjemnou masáží břicha odstraníme nebo alespoň zmírníme menstruační bolesti a při ošetření těla ze předu nezapomínám ani na velmi příjemnou masáž obličeje.

 

Cena masáže:

celková masáž ze předu.........179,- Kč/30min

celková masáž ze zadu...........179,- Kč/30min

Využití zaměstnaneckých benefitů:

Naše služby mohou klienti hradit i prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů firmy EDENRED, konkrétně poukázky: Ticket Compliments, Ticket Benefits Multi a Ticket Sport & Kultura.

Objednávka masáže