Ušní svíce

ušní svíčky Sayuri.jpg

I tato metoda má své kořeny v tradiční čínské medicíně. Ušní svíce je přírodní relaxační prostředek využívající účinky tepla z hořící svíčky. Zpravidla se skládá ze včelího vosku, gázy a různých bylinek, které jsou samozřejmě obestřeny tajemstvím každého, kdo takovéto svíčky vyrábí a záleží s jakými má lepší zkušenosti. Já používám pravé čínské svíce od výrobců v Číně.

Nejsilnější účinky má svíčka asi v úpravě tvorby ušního mazu, který je navíc během terapie odváděn přirozenou cestou pomocí "komínového efektu". Tak zamezuje vzniku zánětů uší a bolestí v těchto místech, nedoslýchavosti nebo hučení. Znatelně ovlivňuje i vedlejší nosní dutiny. Při častých obtížích se doporučuje terapii opakovat 1x týdně, při prevenci 1x měsíčně. V neposlední řadě je nutno říci, že podstatné účinky se ušní svíci připisují při odbourávání stresu, depresí a jako prevence migrény. Klienti uvádějí, že během terapie slyší zvuky připomínající praskání dřeva v krbu nebo šumění moře.

 

Cena ošetření: 59,- Kč/20min.

Využití zaměstnaneckých benefitů:

Naše služby mohou klienti hradit i prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů firmy EDENRED, konkrétně poukázky: Ticket Compliments, Ticket Benefits Multi a Ticket Sport & Kultura.

Objednávka masáže